Szkolenia | Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

Opowiedz, kim jesteś! Storytelling dla biznesu

Termin Cena Miejsce  Formularz zgłoszeniowy 
23 października 199,00 zł netto /  Gdańsk, Olivia Business Centre pdf
10:00 - 14:00 244,77 zł brutto Olivia Six  
    XII piętro ZGŁASZAM SIĘ

Kontakt: 58 32 33 113     e-mail: szkolenia@arp.gda.pl 

 

Specjaliści zajmujący się marketingiem z upodobaniem posługują się terminem storytelling. Warto jednak sprawdzić, czy wiedzą, co „opowiadają”? Czy storytelling to coś więcej niż tylko budowanie marki? Jak storytelling przekłada się na sprzedaż konkretnych produktów i usług? Do czego przydaje się w prawdziwych warunkach biznesowych? Co ma wspólnego z marketingiem treści i komunikacją w internecie?

Storytelling to nie jest piękne pisanie, ani marketingowy blef. Storytelling to sposób na utrwalanie przewagi konkurencyjnej na zmiennym rynku!


Storytelling to sztuka umiejętnego opowiadania o własnym biznesie. Poznaj najlepsze sposoby opowiadania o wyjątkowych ideach i dalekosiężnych planach, o sekretach tworzonej marki, a także o wzlotach i upadkach. Zastanawiasz się, co „opowiadać” światu o swojej firmie? Jeśli jeszcze nie odnalazłeś „opowieści”, zgłoś się na to szkolenie!


Najnowsze kierunki w storytellingu zostaną przedstawione na kilku najświeższych przykładach z różnych dziedzin, możliwych do zaadaptowania nawet w jednoosobowej firmie. Obszernie zostanie omówione także zagadnienie tworzenia unikalnych narracji w mediach elektronicznych przy wykorzystaniu prostych narzędzi – telefonu, aparatu lub kamery.

Po tym szkoleniu będziecie mieli o czym opowiadać!


Uczestnicząc w szkoleniu dowiesz się, na czym polega storytelling w komunikacji marketingowej, a także: 

  • jak wyszukiwać atrakcyjne tematy?
  • jak tworzyć punkty zaczepienia dla narracji o własnym biznesie?
  • w czym storytelling jest podobny do marketingu wirusowego?
  • w jaki sposób dobrze pisać (inaczej niż wszyscy)?
  • jak tworzyć treści na potrzeby serwisów społecznościowych?
  • jak posługiwać się… telefonem, aparatem i kamerą podczas tworzenia treści?
  • jak „popychać” narrację do przodu?

Szkolenie dedykowane jest dla osób zajmujących się komunikacją marketingową w firmach oraz prowadzących swoje firmy. Program szkolenia został przygotowany przez doświadczonego praktyka w dziedzinie komunikacji marketingowej.


Prowadzący: 

Adam Majewski (ur. 1979) – storyteller, copywriter, ghostwriter. Od 2003 w branży public relations. W latach 2007-2011 związany z firmą doradczą Regan Consulting Sp. z o.o. i dyrektor (2010-2011) działającej w jej ramach oficyny wydawniczej Regan Press; w latach 2011-2012 – do sprzedaży udziałów – prezes zarządu Public Relations Counseling & Training Sp. z o.o. W okresie 2013-2019 zajmował się koordynacją kampanii informacyjnych i projektów marketingowych m.in. w Biurze Prezydenta Miasta Gdańska ds. Komunikacji i Marki Miasta. Od 2008 nauczyciel akademicki m.in. w Wyższej Szkole Komunikacji Społecznej w Gdyni, Wyższej Szkole Finansów i Administracji w Gdyni oraz Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie związany z Agencją Rozwoju Pomorza S.A. Autor blisko 200 publikacji prasowych. Absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów w dziedzinie marketingu i public relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pasjonat podróży po Syberii i Ałtaju; uprawia kolarstwo przełajowe.

instagram.com/novayazemlya01

    [treść archiwalna]

wstecz

Kontakt

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
Sekcja Edukacji Regionalnej

Al. Grunwaldzka 472D
80-309 Gdańsk

tel. +48 58 32 33 143
tel. +48 58 32 33 113
faks +48 58 32 33 200

szkolenia@arp.gda.pl

poniedziałek-piątek
800-1600

Jak do nas trafić?

[obiekt mapy]

 

 


 

  • Logotypy rejestów firm szkoleniowych