Szkolenia | Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

"FIND YOUR ENERGY" warsztat zarządzania stresem wg nowatorskiej metody Tension Release Exercises - BRAK MIEJSC

Termin Cena Miejsce Formularz zgłoszeniowy
20.09.2019 bezpłatne  Gdańsk, Olivia Business Centre pdf
13:00-15:00   Olivia Six   
BRAK MIEJSC!   XII piętro  ZGŁASZAM SIĘ 

Rekrutacja zamknięta - brak miejsc. NIE PRZYJMUJEMY JUŻ ZGŁOSZEŃ

Kontakt: tel. 58 32 33 113   e-mail: szkolenia@arp.gda.pl

 

 

„W życiu mamy tyle stresu, na ile sobie pozwolimy”.

Stres jest z nami każdego dnia: w pracy , w domu , na urlopie… Stres może wpływać na nas pozytywnie lub destrukcyjnie . Jeżeli jesteśmy tego świadomi możemy sięgnąć po działania zaradcze.

 

Na warsztacie Find Your Energy pokażemy nowatorską metodę pracy z ciałem Tension Release Exercises, która pomaga lepiej i zdrowiej funkcjonować w czasach presji , nadmiernej ilości obowiązków i odpowiedzialności.

 

Tension Release Exercises to opracowana przez dr David'a Berceli'ego metoda, która sięga po atawistyczny odruch jakim jest drżenie. W trakcie stresującego doświadczenia to zjawisko pojawia się jako atawistyczny odruch obronny. Drżenie w warunkach komfortowych pozwala ciału rozładować nadmiar ładunku we wszystkich układach ciała, na poziomie fizjologicznym, neurologicznym i psychologicznym.

 

W trakcie warsztatu doświadczymy wiele prostych narzędzi uwalniania napięć w ciele, których utrzymanie zwykle kosztuje nas mnóstwo energii. Organizm pozbawiony bólów zdrowieje,  jesteśmy bardziej odporni i mamy więcej sił.  Wiedza na temat procesów zachodzących w naszym organizmie pozwalana na świadome zarządzanie własną energią, które zabezpiecza nas przed wypaleniem i brakiem zdrowia.

 

Zapraszamy Wszystkich , którzy mają odwagę na nowe doświadczenia na poziomie ciała , emocji i umysłu.

 


 

Prowadząca:

Magdalena Kwaśniewska - Tafel -  psychoterapeuta, ExecutiveCoach, trener w zakresie zarządzania stresem. Menedżer z 15-letnim stażem. Specjalista w projektowaniu systemów motywacyjnych, synchronizacji celów biznesowych i personalnych przy wykorzystaniu własnego potencjału siły i energii.  Współautorka nowatorskiego programu rozwojowego dla kadry menedżerskiej "Find Your Energy" bazującego na metodzie Tension Release Exercises. Pasjonatka pracy z ciałem jako nieodzownego elementu wzmocnienia umysłu. Obecnie współtworzy sopockie Centrum Rozwoju RemediuM. 

 
 
    [treść archiwalna]

wstecz

Kontakt

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
Sekcja Edukacji Regionalnej

Al. Grunwaldzka 472D
80-309 Gdańsk

tel. +48 58 32 33 143
tel. +48 58 32 33 113
faks +48 58 32 33 200

szkolenia@arp.gda.pl

poniedziałek-piątek
800-1600

Jak do nas trafić?

[obiekt mapy]

 

 


 

  • Logotypy rejestów firm szkoleniowych
  • logotyp drugi szkoleniowy