Szkolenia | Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Jesteśmy różni – wstęp do efektywnego zarządzania różnorodnością w firmie - BRAK MIEJSC

Termin Cena  Miejsce Formularz zgłoszeniowy
11.10.2019 bezpłatne  Olivia Business Centre pdf
13:00-16:00   Olivia Six BRAK MIEJSC
    XII piętro  ZGŁASZAM SIĘ 

Kontakt: tel. 58 32 33 113  e-mail: szkolenia@arp.gda.pl 

 

Zarządzanie różnorodnością jest przemyślaną strategią zakładającą, że rozwój firmy oraz realizacja jej celów biznesowych będą skuteczniejsze, jeśli dostrzeże się i wykorzysta różne doświadczenia oraz potrzeby występujące w organizacji i w jej otoczeniu.

Szkolenie będzie obejmowało zagadnienia związane z charakterystyką różnych pokoleń pracowników pod względem ich wartości, oczekiwań, motywacji do pracy. Dodatkowo poruszone zostaną kwestie znaczenia wieku, płci i niepełnosprawności, które wpływają na efektywność pracy zespołu w zagranicznych i krajowych firmach.

W ramach warsztatu zostaną wypracowane dobre praktyki uwzględniające różne osobowości, poglądy i punkty widzenia, pozwalające skutecznie wzbogacić organizację.

 


Warsztat jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.


 

Prowadząca: 

dr Anna Dziadkiewicz - wykładowca, trener. Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. jako wykładowca i trener prowadzi zajęcia z zarządzania projektami i procesami, nowoczesnych metod i technik zarządzania, technik negocjacji i public relations oraz szeroko pojętego marketingu i turystyki na uczelniach w Gdańsku, Toruniu, Bydgoszczy, Warszawie i Pile. Jako visiting professor wykłada na uczelniach zagranicznych m.in. w Portugalii, Francji, Słowacji, czy Litwie. Z wyróżnieniem ukończyła prestiżową London School of Public Relations. Współpracowała z miesięcznikiem „Marketing w Praktyce” i „Marketing i Rynek”. Autorka licznych publikacji z zakresu PR, zarządzania i komunikacji oraz wywiadów z ekspertami, takimi jak twórcy błękitnego oceanu Renée Mauborgne i Wee Chow Hou, ekspert mowy ciała Allan Pease i guru zarządzania Gary Hamel. Jest doradcą w zakresie wystawiennictwa targowego, tworzy strategie marketingowe i PR dla małych i średnich przedsiębiorstw, sportowców i instytucji non profit.

    [treść archiwalna]

wstecz

Kontakt

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
Sekcja Edukacji Regionalnej

Al. Grunwaldzka 472D
80-309 Gdańsk

tel. +48 58 32 33 143
tel. +48 58 32 33 113
faks +48 58 32 33 200

szkolenia@arp.gda.pl

poniedziałek-piątek
800-1600

Jak do nas trafić?

[obiekt mapy]

 

 


 

  • Logotypy rejestów firm szkoleniowych
  • logotyp drugi szkoleniowy