Szkolenia | Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Zarządzanie zespołem. Inspirowanie do działania - BRAK MIEJSC

Termin Cena  Miejsce Formularz zgłoszeniowy
1.10.2019 bezpłatne  Olivia Business Centre  
13:00 - 15:00   Olivia Six BRAK MIEJSC
BRAK MIEJSC   XII piętro   ZGŁASZAM SIĘ 

Kontakt: tel. 58 32 33 113   e-mail: szkolenia@arp.gda.pl

 

 

Jak wielką rolę w efektywnym działaniu organizacji odgrywa menedżer nie trzeba chyba pisać. To on najczęściej reprezentuje firmę przed klientami i to on bezpośrednio wpływa na pracowników. Wszyscy znamy powiedzenie: „Zatrudniłem się w firmie, a odchodzę od mojego szefa”.  Jak zatem kierować ludźmi, aby nie odchodzili, aby pracowali efektywnie?

 

Podczas warsztatu doświadczymy specyfiki budowania zespołu i przyjrzymy się nieco bliżej jednej z funkcji menedżera - motywowaniu.

 

Podczas warsztatu uczestnicy szkolenia dzięki uczestnictwu w symulacji biznesowej spojrzą na aspekt budowania zespołu, jego przechodzenia przez fazy rozwoju, a także skupia się na problemie inspirowania do działania na każdym z etapów zespołowych.

 

Warsztat jest prowadzony metodami aktywnymi, uczestnicy biorą udział w symulacji biznesowej, ćwiczeniach i dyskusjach. Warsztat uzupełniony jest wykładem i pokazem prezentacji.

 


 

Program:

- Jak budować zaangażowany zespół

  •  fazy rozwoju zespołu
  • komunikacja menedżera na każdym z etapów

- Inspiruj do działania

  • trzy filary budowania zaangażowania
  • trzy sprawdzone techniki

 


 

Prowadząca:

Małgorzata Kamińska - trener z kilkunastoletnim doświadczeniem. Karierę zawodową rozpoczęła od pracy na stanowiskach związanych ze sprzedażą i marketingiem usług. Posiada doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem pracowników w jednej z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce. Ponadto jako Kierownik Sekcji Wsparcia Sprzedaży, a następnie Kierownik Sekcji Treningu zajmowała się obserwacją i organizacją  pracy podległych pracowników oraz działała na rzecz ich rozwoju osobistego i zawodowego. Obecnie trener, coach i konsultant w biznesie w obszarze strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi oraz wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku i Gdyni. 

 

    [treść archiwalna]

wstecz

Kontakt

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
Sekcja Edukacji Regionalnej

Al. Grunwaldzka 472D
80-309 Gdańsk

tel. +48 58 32 33 143
tel. +48 58 32 33 113
faks +48 58 32 33 200

szkolenia@arp.gda.pl

poniedziałek-piątek
800-1600

Jak do nas trafić?

[obiekt mapy]

 

 


 

  • Logotypy rejestów firm szkoleniowych
  • logotyp drugi szkoleniowy