Szkolenia | Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

Autoprezentacja, wystąpienia publiczne i storytelling – naucz się z nami opowiadać historię swojego biznesu

Termin Cena  Miejsce Formularz zgłoszeniowy
13 marca 2020 promocja 150 zł netto / 184,50 zł brutto Agencja Rozwoju Pomorza  
9.00 -15.30 249 zł netto / 306,27 zł brutto Olivia Business Centre  
    Olivia Six, p. XII  ZGŁASZAM SIĘ 

 

Kontakt: tel. 58 32 33 161   e-mail: dpp@arp.gda.pl 

 

Masz produkt, ale wyzwaniem jest jego prezentacja? Ciężkim orzechem do zgryzienia są dla ciebie wystąpienia publiczne? Zastanawiasz się, jak zapanować nad stresem przed ważnym spotkaniem? Warsztaty odbędą się 14 lutego i 13 marca w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza, Olivia Business Centre w Gdańsku, al. Grunwaldzka 472D.

Podczas edukacji szkolnej uczyliśmy się pisać wypracowania i powtarzać sformułowane przez innych opinie. Tymczasem to opowiadanie historii i dzielenie się z innymi własnym doświadczeniem jest umiejętnością, którą nieustannie warto doskonalić.

Dobra opowieść tworzy wartość, więc wykorzystaj storytelling i visual storytelling w budowaniu marki. Poznaj techniki oddechowe, które pomogą zapanować nad stresem i przygotować się do wymagających spotkań i wystąpień publicznych. Popracuj z własną motywacją zanim spotkasz się z klientami. Postaw na prawdziwość i autentyczność, i opowiedz swoją historię.

W trakcie warsztatów poruszymy następujące tematy:

  • tworzenie marki poprzez opowiadanie o własnych doświadczeniach w biznesie, a nawet w życiu
  • storytelling i tworzenie treści wizualnych, aby przyciągać uwagę klientów
  • budowanie marki osobistej – jak to robić mądrze i skutecznie? jak wykorzystać do tego popularne narzędzia internetowe?
  • przygotowanie do wystąpień publicznych i panowanie nad stresem poprzez techniki oddechowe oraz pracę z własną motywacją.

Warsztaty są przeznaczone dla osób prowadzących własny biznes, jak i przedstawicieli branż kreatywnych – m.in. projektantów, programistów czy twórców. Adresujemy je także do organizacji pozarządowych i pracowników instytucji publicznych.

Szkolenie poprowadzą:

Maria Olszewska – od 2013 jest właścicielką firmy doradczej MjjO. Prowadzi szkolenia i doradztwo z zakresu fundraisingu, crowdfundingu, nawiązywania relacji biznesowych w językach polskim, angielskim, włoskim. Ma doświadczenie w konferansjerce i organizacji imprez kulturalnych, wydarzeń szkoleniowych, produkcji teatru niezależnego. Współpracowała m.in. z  Miastem Gdańsk, Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie, Inkubatorem Przedsiębiorczości Starter, Oliwską Grupą Konsultingową, Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu, Centrum Arrupe, Inhope International Association of Internet Hotlines z Holandii, International Shang Shung Institute z Włoch, Uniwersytetem Morskim w Gdyni, Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni. Prywatnie miłośniczka aktorstwa występująca w teatrze niezależnym.

Adam Majewski – autor wielu publikacji oraz podróżnik, trener biznesu, wykładowca akademicki z kilkunastoletnim stażem. Od 2003 w branży public relations. Był rzecznikiem prasowym, dyrektorem wydawnictwa i prezesem agencji PR. Uprawia kolarstwo przełajowe i pisze o rowerach dla prasy. Miłośnik podróżowania, w szczególności po Syberii i Ałtaju. Relacje z podróży zamieszcza m.in. na profilu: instagram.com/novayazemlya01.

wstecz

Kontakt

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
Sekcja Edukacji Regionalnej

Al. Grunwaldzka 472D
80-309 Gdańsk

tel. +48 58 32 33 143
tel. +48 58 32 33 113
faks +48 58 32 33 200

szkolenia@arp.gda.pl

poniedziałek-piątek
800-1600

Jak do nas trafić?

[obiekt mapy]

 

 


 

  • Logotypy rejestów firm szkoleniowych