Szkolenia | Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Sprzedaż firmy jako wyjście z kryzysu bez problemów

Zapraszamy na 1-godzinny bezpłatny Webinar na temat sprzedaży firmy jako wyjście z kryzysu bez problemów. 

Termin: 14 maja 2020 r. 

Godzina: 10:00 - 11:00 


Formularz zgłoszeniowy online:     ZAPISZ SIĘ   

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kwestie organizacyjne: Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymają Państwo systemowe podziękowanie za wypełnienie formularza. Dodatkowe wiadomości  e-mail nie zostają przez nasz wysyłane.
Maksymalnie 1 dzień przed planowanym wydarzeniem otrzymają Państwo link aktywacyjny z systemu ClickMeeting na podany adres e-mail. Jeżeli wiadomość nie zostanie dostarczona do SKRZYNKI ODBIORCZEJ prosimy o sprawdzenie folderów SPAM lub OFERTY.


Podczas webinaru zostaną omówione kwestie związane ze sprzedażą firmy jako możliwości wyjścia z kryzysu bez problemu.

Prowadzący pokażą:

- jak można uzyskać  wartość tu i teraz poprzez sprzedaż przedsiębiorstwa?

- jak można zmaksymalizować osobiste korzyści wynikające z założenia i rozwinięcia firmy?


Prowadzący:

Paweł Korycki - to przede wszystkim przedsiębiorca. Współzałożyciel i Członek Zarządu Grupa Profit Plus S.A. organizacji zajmującej się sprzedażą firm. W życiu poszukuje nowych okazji i przyszłościowych rozwiązań. Był właścicielem kilkunastu biznesów z różnych branż. Prowadzi bloga oraz podcast “Przedsiębiorca i Firma” na www.pawelkorycki.pl. Redaktor w Businessman today oraz autor wielu publikacji biznesowych.  Jego zdaniem w biznesie najważniejsza jest pokora i ciągła nauka. Interesuje się psychologią i zarządzaniem. Obecnie skupia się na sprzedaży firm swoich klientów oraz wspieraniu ich w budowie firm na sprzedaż. 

Maciej Stępa - "Pomagam klientom sprzedawać ich firmy. Zarobienie pierwszego miliona złotych na giełdzie nauczyło mnie, że prawdziwa satysfakcja płynie tylko z realnie wykonanej pracy. Utrata spadku nauczyła mnie pokory. Harcerstwo nauczyło mnie służby. Doświadczenia zawodowe ze świata korporacji otworzyły mi oczy na możliwości biznesu. Pięć kierunków studiów nauczyło mnie szanować ludzi za to kim są, a nie za to jakie mają dyplomy. Wierzę głęboko w to, że prawdziwy lider to ktoś kto wszystkim służy. Jestem zwolennikiem tezy, że „jeśli chcesz zarabiać musisz nauczyć się dawać”. Wszystkie moje dotychczasowe nauki i doświadczenia wykorzystuję prowadząc i współtworząc firmę doradczą Profit Plus, a moim prawdziwym CV są przede wszystkim firmy którym pomogłem się rozwinąć lub sprzedać, oraz ludzie, którym pomogłem zrealizować biznesowy potencjał”. Współzałożyciel spółki Grupa Profit Plus S.A. zajmującej doradztwem biznesowym skierowanym do przedsiębiorców prowadzących firmy w Polsce. Doradza i wspiera partnerów, klientów i współpracowników w budowaniu efektywnych organizacji. Jest doświadczonym przedsiębiorcą, współwłaścicielem kilku spółek.

 

wstecz

Kontakt

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
Sekcja Edukacji Regionalnej

Al. Grunwaldzka 472D
80-309 Gdańsk

tel. +48 58 32 33 143
tel. +48 58 32 33 113
faks +48 58 32 33 200

szkolenia@arp.gda.pl

poniedziałek-piątek
800-1600

Jak do nas trafić?

[obiekt mapy]

 

 


 

  • Logotypy rejestów firm szkoleniowych
  • logotyp drugi szkoleniowy