Szkolenia | Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Praca Inspektora Ochrony Danych a bezpieczeństwo informacji - bezpłatny webinar

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym wydarzeniu już 24 lutego 2021r.! 

Praca IOD nie należy do łatwych. Głównie ze względu na zakres wiedzy jaki powinien posiąść do prawidłowego wykonywania obowiązków.

Analizując ostatnie kary jakie zostały nałożone przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych nie trudno zauważyć, że gro z nich dotyczy braków jakie powstały w zabezpieczeniach informatycznych, a także w błędach proceduralnych.

Webinar na który Państwa zapraszamy ma na celu wyjaśnienie wielu aspektów w tym informatycznych na jakie Inspektor Ochrony Danych powinien zwrócić uwagę wykonując analizę Privacy by design, Privacy by default.

Wykonanie analizy jest wymagane w świetle Rozporządzenia GDPR, a także niezbędne do prawidłowego oszacowania ryzyka przetwarzania danych osobowych.


Termin webinaru: 24.02.2021

Godzina: 10:00-11:00


Formularz zgłoszeniowy online:  ZGŁASZAM SIĘ 

UWAGA BRAK MIEJSC! ZAPISY MOŻLIWE JEDYNIE NA LISTĘ REZERWOWĄ 


Prowadzący: 

Michał Strzelecki - absolwent studiów podyplomowych na Akademii Marynarki Wojennej – kierunek – Inspektor ochrony danych osobowych, jak również na Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu – kierunek – Zarządzanie projektami informatycznymi. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując głównie w branży IT. Pracował w rodzimych korporacjach u takich potentatów rynkowych jak home.pl czy Asseco Data Systems, a także w mniejszych firmach, jak wywodząca się z rynku trójmiejskiego IQ PL.. Wieloletnie doświadczenie w IT pozwoliło Mu nabyć ogromną wiedzę i cenne kompetencje oraz wypracować umiejętność dostosowywania działań do wielkości organizacji i stopnia złożoności jej struktury. Specjalizuje się w zagadnieniu ochrony danych osobowych w kontekście procesów informatycznych jak również w audytach bezpieczeństwa, ISO27001. Członek ogólnopolskiego Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych.

wstecz

Kontakt

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
Sekcja Edukacji Regionalnej

Al. Grunwaldzka 472D
80-309 Gdańsk

tel. +48 58 32 33 143
tel. +48 58 32 33 113
faks +48 58 32 33 200

szkolenia@arp.gda.pl

poniedziałek-piątek
800-1600

Jak do nas trafić?

[obiekt mapy]

 

 


 

  • Logotypy rejestów firm szkoleniowych
  • logotyp drugi szkoleniowy