Szkolenia | Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Przegląd e-marketingu Twojej firmy - jak planować działania?

Zapraszamy na webinar w ramach "W Przestrzeni Rozwoju" już 21 kwietnia! 


W 2021 roku zachowania konsumenckie całkowicie uległy zmianie. Coraz więcej czynności realizowanych jest przez Internet.

Dowiedz się czy Twoja strona internetowa jest zgodna z wytycznymi Google, w jakie kanały marketingowe zainwestować, poznaj narzędzia, które usprawnią Ci pracę, dowiedz się jak mierzyć efektywność działań marketingowych w Internecie oraz dlaczego warto tworzyć 1 minutowe materiały wideo. Czas na podjęcie działań JUŻ TERAZ.


Termin: 21.04.2021r.


Godzina: 10:00 -11:00


Webinar jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń online. 


Formularz zgłoszeniowy online:  ZGŁASZAM SIĘ 


PROWADZĄCY:

Piotr Podbielski - praktyk marketingu internetowego oraz Google Ads od ponad 9 lat. Właściciel agencji reklamowej specjalizującej się w marketingu internetowym, w tym realizacji strategii marketingowych w Internecie oraz Google Ads. Doskonalił swoje umiejętności tworząc strategie oraz  realizując kampanie dla następujących marek: Aplitt S.A, Energa Obrót S.A, Robyg Gdańsk, VW Plichta, Trefl Sopot, Miasto Gdynia, Asseco Gdynia. Posiada certyfikaty Google Ads i Google Analytics oraz międzynarodowy certyfikat Digital Marketing Institute. Przeprowadził liczne warsztaty i szkolenia z online marketingu m.in. dla branż: energetyka, IT, przemysł, nowych technologii, HR. Realizował szkolenia otwarte z Google Ads w Warszawie i Krakowie w współpracy z Socjomania.

wstecz

Kontakt

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
Sekcja Edukacji Regionalnej

Al. Grunwaldzka 472D
80-309 Gdańsk

tel. +48 58 32 33 143
tel. +48 58 32 33 113
faks +48 58 32 33 200

szkolenia@arp.gda.pl

poniedziałek-piątek
800-1600

Jak do nas trafić?

[obiekt mapy]

 

 


 

  • Logotypy rejestów firm szkoleniowych
  • logotyp drugi szkoleniowy