Szkolenia | Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Jak uwolnić się od stresu? 19.08.2021

Zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący tematyki stresu już 19 sierpnia godz. 12:00

Stres to jedno z częściej używanych przez nas słów. Fraza „jak poradzić sobie ze stresem?” to jedna z najczęściej wpisywanych do wyszukiwarki internetowej. Czy to oznacza, że żyjemy w permanentnym stresie? Jeśli tak, to co to dla nas oznacza? Jaki mam to wpływ na nasze zdrowie, życie, codzienne funkcjonowanie i rozwój osobisty?

Jeśli i Ty stawiasz sobie te pytania, to ten webinar jest właśnie dla Ciebie. Dowiesz się jak powstaje stres i jak na Ciebie oddziaływuje w życiu zawodowym i prywatnym. Doświadczając proponowanych przez nas specjalnych technik antystresowych i ćwiczeń moderowanych otrzymasz sprawdzoną „szczepionkę antystresową”.


W programie:

1. Stres i kontrolowanie emocji -  negatywne i pozytywne następstwa

2. Doraźne i błyskawiczne metody antystresowe w sytuacji napięcia i dużego poziomu stresu

3. Praktyczne techniki kontroli emocji i redukcji stresu długotrwałego


Termin: 19 sierpnia 2021r.,  godz. 12:00 - 13:00


Zgłaszam się online

Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. 


Webinar poprowadzą:

Małgorzata Kamińska - trener z dwudziestoletnim doświadczeniem pracy w biznesie. Specjalizuje się w prowadzenie szkoleń i warsztatów z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich oraz projektowaniu procesów strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi, doradza zespołom HR oraz kadrze menedżerskiej w rozwoju. Wykładowca na WSB w Gdańsku i Gdyni.

Grzegorz Słaba - doświadczony trener i coach, wykładowca akademicki, ekspert psychofizjologii  stresu i kontroli emocji. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Brian Tracy College International. Instruktor Hat-ha Yogi i treningów oddechowych, nauczyciel medytacji i koncentracji ZEN, systemu Mindfulness- M&BSR oraz treningu autogennego Shultza i Jacobsona. Grzegorz od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu efektywnych standardów pracy dla firm, identyfikowaniu problemów związanych z psychofizjologią stresu i emocji oraz ergonomii pracy ciała i umysłu na stanowiskach biurowych.

wstecz

Kontakt

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
Sekcja Edukacji Regionalnej

Al. Grunwaldzka 472D
80-309 Gdańsk

tel. +48 58 32 33 143
tel. +48 58 32 33 113
faks +48 58 32 33 200

szkolenia@arp.gda.pl

poniedziałek-piątek
800-1600

Jak do nas trafić?

[obiekt mapy]

 

 


 

  • Logotypy rejestów firm szkoleniowych
  • logotyp drugi szkoleniowy