Technostres – jak skutecznie funkcjonować w świecie AI?

Technostres – jak skutecznie funkcjonować w świecie AI?

Zapraszamy na szkolenie online dotyczące technostresu! 

Chcesz wiedzieć, jak technologia wpływa na Twoje życie i pracę? Dołącz do nas i poznaj zagadnienie technostresu! Razem zbadamy, jak technologia może być zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem, oraz odkryjemy, czy jesteś narażony na technostres. Nie martw się, zaprezentowane zostaną proste sposoby na zdrowe życie z technologią, więc nauczysz się, jak żyć i pracować bezpieczniej, wydajniej czerpiąc przy tym więcej satysfakcji. Spojrzymy też w przyszłość i zastanowimy się, jak możemy się przygotować na nadchodzące zmiany technologiczne. Na koniec, zadaj pytania i podziel się swoimi myślami podczas otwartej dyskusji. Nie przegap okazji, aby dowiedzieć się więcej i zaangażować się w rozmowę o technologii i naszym życiu i pracy!


Program: 

  1. Teoria psychologiczna stresu technologicznego.
  2. Czym jest przeciążenie informacyjne i jak sobie z nim radzić?
  3. Dlaczego nowe narzędzia wywołują w nas obawy i niepewność?
  4. Konsekwencje jakie niesie ze sobą wypełniania środowiska pracy nowoczesnymi technologiami.
  5. Praca zdalna i spotkania online oraz ich konsekwencje psychologiczne.
  6. Praktyczne wskazówki jak uniknąć negatywnych skutków intensywnej obecności technologii wokół nas.

Warsztaty online skierowane do wszystkich zainteresowanych tematem technostresu 


Termin: 20 października 2023 r., 9:00-13:00 


Cena: 500,00 zł netto / 615,00 zł brutto 


Zgłaszam się online


Informacje organizacyjne: warsztaty online prowadzone jest poprzez platformę szkoleniową ClickMeeting. Po otrzymaniu od nas informacji z potwierdzeniem organizacji szkolenia, najpóźniej dzień przed planowanym terminem wydarzenia otrzymają Państwo link aktywacyjny do szkolenia. 


Prowadzący: 

Kamil Czajkowski - studiował filozofię oraz psychologię ze specjalizacją kliniczną, zdobywał praktykę w Ośrodku Interwencji Kryzysowej oraz Ośrodku Pomocy Ofiarom Przemocy, jest menedżerem z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy na stanowiskach średniego i wyższego szczebla, od lat prowadzi praktykę psychologiczną jako psycholog i trener biznesu oraz doradca, jest certyfikowanym coachem ICF, ukończył studia podyplomowe MBA w Wyższej Szkole Bankowej, a obecnie pracuje nad doktoratem na Uniwersytecie Gdańskim, jest nauczycielem akademickim prowadząc zajęcia z zakresu psychologii marketingu, sprzedaży, obsługi klienta oraz kompetencji menedżerskich, przywództwa i motywacji, spełniony mąż i ojciec, z zamiłowania jest muzykiem grającym na gitarze i pianinie.