Komunikacja wewnętrzna

Zarządzanie komunikacją wewnętrzną w firmie- warsztaty stacjonarne

Zapraszamy na stacjonarne warsztaty!

W dobie ciągłych dynamicznych zmian związanych m. in.: z pracą zdalną, sytuacją geopolityczną, kryzysem gospodarczym, komunikacja wewnętrzna jest kluczowa, aby utrzymać motywację i zaangażowanie pracowników, a tym samym realizować cele biznesowe firmy.

Jak sprawnie, odpowiedzialnie i rzeczowo zarządzać komunikacją wewnętrzną? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na naszych warsztatach.

Dla kogo? Osoby odpowiedzialne za budowanie relacji w firmie, działy kadr, HR, Public Relations, asystenci zarządów, dyrektorzy biur.

Idea warsztatów: 

  • Jak zbudować schemat komunikacji wewnętrznej w naszej firmie?
  • Jak konstruować komunikaty?
  • Na czym polega odpowiedzialne przekazywanie treści?
  • Dlaczego największymi ambasadorami naszej firmy są dobrze poinformowani pracownicy?
  • Jak komunikacja wewnętrzna przekłada się na proces rekrutacji? 

Warsztaty stacjonarne


Termin:  16 lutego 2024 r., godz. 10:00 - 15:00 


Cena: 500,00 zł netto / 615,00 zł brutto za osobę (minimalna liczba osób w grupie: 8)


ZGŁASZAM SIĘ ONLINE 


Informacje organizacyjne: warsztaty odbędą się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza, (Al. Grunwaldzkiej 472 D, 80-309 Gdańsk), w budynku Olivia Six na 12 piętrze. Nie są wymagane żadne dodatkowe materiały.


Prowadzący: 

Karol Kotusiewicz - dziennikarz radiowy i telewizyjny, doświadczony rzecznik prasowy, pasjonat employer brandingu, systemów budowania marki osobistej, protokołu dyplomatycznego i komunikacji kryzysowej. Autor i prelegent wielu szkoleń z zakresu skutecznej komunikacji, NVC, wystąpień publicznych dedykowanych osobom prywatnym, przedstawicielom samorządu, instytucji kultury i biznesu. Obecnie zawodowo związany z komunikacją wewnętrzną oraz branżą PR.